Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gstyle Creative Commons License 2002-09-17 13:01:38 159
"Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!"

Jó ötlet:))

Igen a Jauár látványos javulást mutatott a hétvégén. Remélem maradandó lesz.

A hozzászólás:
Ayreon Creative Commons License 2002-09-17 12:21:41 158
Éreztem némi elégtételt, amikor Raikönnen-t egyel hátrébb tették, de szerintem Eddie Jordan simán befonta a haját amikor megint látta egy gyönyörű (és felettébb olcsó:)) kocsiját szarrá törni.
Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!

Egyébként pedig kivan a tököm a nagyok nagyzásaitól, az arrogáns vezetésüktől és, azzal hogy nincsenek tekintettel másokra.

Más: Eddie Irvine megérdemelte a dobogót! Nagyon jó volt látni a Jaguárt!!

Előzmény:
gstyle Creative Commons License 2002-09-17 11:05:41 157
Ne is mond! Vagy 5 percig szidtam a riportereinket.
Nagyon felbaszott mikor a felső helikopteres kamerából mutatták, és megszólalt az egyik BAROM!!!, hogy miért nem fékezett Sato. A MARHA!!! azt már nem figyelte, hogy a Jordan mindkét jobb oldali kereke a füvön volt. Az külön faja lett volna ha úgy ráfékez!

De szóval azt sem tudják mi történt, de már tuti a japcsi pilóta volt a hibás.

IDIÓTÁÁÁÁÁK!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!