|
|
|
|
 |
gstyle
2002-09-17 13:01:38
|
159
|
"Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!"
Jó ötlet:))
Igen a Jauár látványos javulást mutatott a hétvégén. Remélem maradandó lesz. |
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-09-17 12:21:41
|
158
|
Éreztem némi elégtételt, amikor Raikönnen-t egyel hátrébb tették, de szerintem Eddie Jordan simán befonta a haját amikor megint látta egy gyönyörű (és felettébb olcsó:)) kocsiját szarrá törni.
Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!
Egyébként pedig kivan a tököm a nagyok nagyzásaitól, az arrogáns vezetésüktől és, azzal hogy nincsenek tekintettel másokra.
Más: Eddie Irvine megérdemelte a dobogót! Nagyon jó volt látni a Jaguárt!! |
|
Előzmény:
 |
gstyle
2002-09-17 11:05:41
|
157
|
Ne is mond! Vagy 5 percig szidtam a riportereinket.
Nagyon felbaszott mikor a felső helikopteres kamerából mutatták, és megszólalt az egyik BAROM!!!, hogy miért nem fékezett Sato. A MARHA!!! azt már nem figyelte, hogy a Jordan mindkét jobb oldali kereke a füvön volt. Az külön faja lett volna ha úgy ráfékez!
De szóval azt sem tudják mi történt, de már tuti a japcsi pilóta volt a hibás.
IDIÓTÁÁÁÁÁK!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|