|
|
|
|
 |
gstyle
2002-09-17 11:05:41
|
157
|
Ne is mond! Vagy 5 percig szidtam a riportereinket.
Nagyon felbaszott mikor a felső helikopteres kamerából mutatták, és megszólalt az egyik BAROM!!!, hogy miért nem fékezett Sato. A MARHA!!! azt már nem figyelte, hogy a Jordan mindkét jobb oldali kereke a füvön volt. Az külön faja lett volna ha úgy ráfékez!
De szóval azt sem tudják mi történt, de már tuti a japcsi pilóta volt a hibás.
IDIÓTÁÁÁÁÁK!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Ayreon
2002-09-17 10:32:01
|
156
|
Sato egyébként a legtöbbször önhibáján kívül esett nagyokat. (pl: Heidfeld beleszállása, illetve Raikönnen buta manővere.)
Egyébként a Jordan mostanában egyre megbízhatóbb, sajnos a Honda kivette alóla a motort, pedig szerintem jövőre a BAR-nál bizonyítanak.
Remélem, hogy a FORD jó motort szállít, ami egy új aerodinamikai csomaggal nyerő lehet jövőre. |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2002-09-17 09:05:32
|
155
|
RIP topik ....
jó lesz ez a Ford motor (a Jaguarnak is nagyon megy vele :) )...Csak Szatovel nehogy szerződést hosszabbítsanak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|