Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Ayreon Creative Commons License 2002-09-17 10:32:01 156
Sato egyébként a legtöbbször önhibáján kívül esett nagyokat. (pl: Heidfeld beleszállása, illetve Raikönnen buta manővere.)

Egyébként a Jordan mostanában egyre megbízhatóbb, sajnos a Honda kivette alóla a motort, pedig szerintem jövőre a BAR-nál bizonyítanak.
Remélem, hogy a FORD jó motort szállít, ami egy új aerodinamikai csomaggal nyerő lehet jövőre.

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2002-09-17 09:05:32 155
RIP topik ....

jó lesz ez a Ford motor (a Jaguarnak is nagyon megy vele :) )...Csak Szatovel nehogy szerződést hosszabbítsanak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!