|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-09-17 13:31:21
|
378
|
imehetsz:
Minek ahhoz leírás.
Blendét, zárat egyértelmű állítani. Élességet látod a keresőben.
Expo előtt zárat felhúzni. Ennyi.
A filmbefűzést kell kicsit gyakorolni, de az sem ördöngösség.
-------------
Milyen lencse van benne? (tipus)
Százbolha
|
|
A hozzászólás:
 |
imehesz
2002-09-16 20:55:54
|
376
|
6x6 :)
ugy nez ki, hogy sikerul szereznem egy 6x6-os (seagull??) tipusu ketaknas kozepformatumu gepet!
a kerdes:
hol lehet ezekhez leirast szerezni? vagy csak probalgatom, aztan maj'csak jo lesz?
koszi,
iM |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|