|
|
|
|
 |
Tzsolt
2002-09-16 14:19:21
|
21
|
Nem offként tettem fel a kérdést, csak a meditációnál értem a transzot, de a tűzjárásban nem látok semmi különlegeset, ami transz állapotot eredményez.
Most a transz segíti a tűzjárást, vagy a tűzjárás idézi elő a transz állapotot?
Más: Mit értesz Te tűzjáráson?
|
|
A hozzászólás:
 |
LAJKA
2002-09-16 14:06:35
|
20
|
| nem teljesen értem a kérdést. Mi csináljuk, nem filózunk rajta. Egy erős beavatás, amiben megtapasztalhatod, hogy sokkal több mindent képes vaqgy megtenni, mint amire tudatosan képesnek érzed magad. A belső hang megtalálása. |
|
Előzmény:
 |
Tzsolt
2002-09-16 14:01:32
|
19
|
| Mi is az a tűzjárás? Értsd: Mi is a misztikája? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|