|
|
|
|
 |
LAJKA
2002-09-16 14:06:35
|
20
|
| nem teljesen értem a kérdést. Mi csináljuk, nem filózunk rajta. Egy erős beavatás, amiben megtapasztalhatod, hogy sokkal több mindent képes vaqgy megtenni, mint amire tudatosan képesnek érzed magad. A belső hang megtalálása. |
|
A hozzászólás:
 |
Tzsolt
2002-09-16 14:01:32
|
19
|
| Mi is az a tűzjárás? Értsd: Mi is a misztikája? |
|
Előzmény:
 |
LAJKA
2002-09-16 00:30:39
|
15
|
| A legfontosabb:semmilyen könyv olvasása nem ér annyit, mkint az élményből tanulás. tehát ki kell próbálni, ami érdekel. Én voltam tűzjárásokon, dinamikus meditációkon, beavatásokon, és életem egyik legfontosabb hatásaivá váltak az ottani élmények és emberek, akikkel együtt voltam. A www.önismeret.hu oldalon egy csomó programról van infó, én ezek közül a Vörös Ákos által tartott csoportokon vettem részt, és jó szivvel ajánlom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|