Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2002-09-16 11:15:18 3
Nem akarom azt mondani, hogy mindenképpen csúszni fognak. Csak nem szabad kizárni ezt a lehetőséget, mert gyakran előfordul. Ahogy olvasom, a házatok nem áll rosszul. Még akár be is fejezhetik időre. A legjobb, ha szakmabeli ismerősödet elviszed a házhoz. Ő valószínűleg azt meg tudja mondani, hogy befejezhető időre vagy nagy valószínűséggel nem.
Előzmény:
Lacika975 Creative Commons License 2002-09-16 11:00:24 2
Jajj, ne bíztass ennyire!! Többször megesküdtek a decemberre. Mondjuk, ha nagyon muszáj, akkor lenne hova mennünk, de nem szeretnénk. A mostani állapot szerint az összes belső fal vakolva, glettelve, aljzatbeton mindenhol, összes külső nyílászáró, a külső vakolat kb. fele, és a lakások kb felében padlólap, csempe. Hátra van még a közös helyiségek, teraszok padlólapozása, parkettázás, belső ajtók, lift, fűtőtestek, festés, kertrendezés, konyhabútor. Meg lehet becsülni ebből, hogy mennyi idő kellhet még? Elég nagy tempóban haladnak, több csoport csinál mindent párhuzamosan.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!