|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szomi_szomi
2002-09-16 11:15:18
|
3
|
Nem akarom azt mondani, hogy mindenképpen csúszni fognak. Csak nem szabad kizárni ezt a lehetőséget, mert gyakran előfordul. Ahogy olvasom, a házatok nem áll rosszul. Még akár be is fejezhetik időre. A legjobb, ha szakmabeli ismerősödet elviszed a házhoz. Ő valószínűleg azt meg tudja mondani, hogy befejezhető időre vagy nagy valószínűséggel nem.
|
|
Előzmény:
 |
Lacika975
2002-09-16 11:00:24
|
2
|
| Jajj, ne bíztass ennyire!! Többször megesküdtek a decemberre. Mondjuk, ha nagyon muszáj, akkor lenne hova mennünk, de nem szeretnénk. A mostani állapot szerint az összes belső fal vakolva, glettelve, aljzatbeton mindenhol, összes külső nyílászáró, a külső vakolat kb. fele, és a lakások kb felében padlólap, csempe. Hátra van még a közös helyiségek, teraszok padlólapozása, parkettázás, belső ajtók, lift, fűtőtestek, festés, kertrendezés, konyhabútor. Meg lehet becsülni ebből, hogy mennyi idő kellhet még? Elég nagy tempóban haladnak, több csoport csinál mindent párhuzamosan. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|