|
|
|
|
 |
Tzsolt
2002-09-16 14:01:32
|
19
|
| Mi is az a tűzjárás? Értsd: Mi is a misztikája? |
|
A hozzászólás:
 |
LAJKA
2002-09-16 00:30:39
|
15
|
| A legfontosabb:semmilyen könyv olvasása nem ér annyit, mkint az élményből tanulás. tehát ki kell próbálni, ami érdekel. Én voltam tűzjárásokon, dinamikus meditációkon, beavatásokon, és életem egyik legfontosabb hatásaivá váltak az ottani élmények és emberek, akikkel együtt voltam. A www.önismeret.hu oldalon egy csomó programról van infó, én ezek közül a Vörös Ákos által tartott csoportokon vettem részt, és jó szivvel ajánlom. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|