|
|
|
|
 |
devereaux
2002-09-14 19:33:23
|
13
|
| Figyelj, ha hiszel az ilyesmiben, akkor mégis inkább svmmvm bonvm olvtárs módszerét javallom. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Vízerőművek kellenek
2002-09-14 17:58:26
|
10
|
| Úgy tudtam, a transz nem csak ilyen ezoterikus dolog, hanem ténylegesen létező, előidézhető tudatállapot. Mert ebben a sok ezoterikus dologban nem igazán tudok hinni. Éppen a többezer forintos könyvvásárlásokat megspórolandó nyitottam ezt a topicot. Na jó, majd talán beszerzek 1 vagy 2 könyvet. Címeket tudtok mondani esetleg? |
|
Előzmény:
 |
devereaux
2002-09-14 16:41:42
|
9
|
| Vegyél Édesvíz Kiadós könyvet! Utána még meg is reikizheted a fikuszodat. A bölcsességek - újonnan felfedezett - tárháza végtelen lehetőséget kínál. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|