Keresés

Részletes keresés

szega Creative Commons License 2002-09-16 07:53:13 415
Amarok!

Ha az ember csak egy picit belelát a háttérbe, és elborzad, akkor legfeljebb annyit tehet, hogy a saját hatáskörén belül megpróbál normális lenni. Ha ugyanis feladja és elhúz, akkor majd jön egy másik, akinek jobb gyomra lesz, és kevesebb lelkiismerete... :((((

A hozzászólás:
amarok0 Creative Commons License 2002-09-13 18:08:11 413
Szega,
ha az ember megpróbálja látni a hátteret, akkor egy idő mulva már nem is nagyon akar semmit.
A hatalomról meg még egy régen élt olasz főúr mondta (Karvaly stilusában), hogy "A hatalom édesebb, mint a b...ás."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!