Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-09-13 12:45:34 412
Akkor messzemenőleg egyetértünk..:))
A hozzászólás:
szega Creative Commons License 2002-09-13 12:26:36 411
Igen, ebben persze igazad van. Én csak arra akartam utalni, hogy a természetvédelemben dolgozók (az átlag) keresete sok más értelmiségi munkakörhöz hasonlóan a béka segge alatt van...
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-09-13 12:01:00 410
Arról beszéltem, hogy hiába dolgozom ki a belem, vagyok lelkes, megbízható, stb.. mégse én kerülnék döntés-pozícióba, hisz ott jönnek sok-sok lábikóval és könyökkel rendelkező törtetők. Tisztelet a kivételnek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!