Keresés

Részletes keresés

szega Creative Commons License 2002-09-13 12:26:36 411
Igen, ebben persze igazad van. Én csak arra akartam utalni, hogy a természetvédelemben dolgozók (az átlag) keresete sok más értelmiségi munkakörhöz hasonlóan a béka segge alatt van...
A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-09-13 12:01:00 410
Arról beszéltem, hogy hiába dolgozom ki a belem, vagyok lelkes, megbízható, stb.. mégse én kerülnék döntés-pozícióba, hisz ott jönnek sok-sok lábikóval és könyökkel rendelkező törtetők. Tisztelet a kivételnek!
Előzmény:
szega Creative Commons License 2002-09-13 11:12:28 408
Rianna!

"...szívesen dogloznék természetvédelmi vonalon... sajnos erre a területre (szaftos pozíciók) a pénzéhesek sokkal törtetőbben pályáznak, így sajna inkább ők kerülnek oda.. "

Hühh, ez aztán meredek. Ha Te helyből fejes akarnál lenni, akkor a véleményed érthető. De ha lentről kezdenéd, akkor a "szaft"-ot napestig kereshetnéd! A tényleges szaft elsősorban a napi sikerélményekből jön össze, az anyagiak meg... :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!