|
|
|
|
 |
szega
2002-09-13 12:26:36
|
411
|
| Igen, ebben persze igazad van. Én csak arra akartam utalni, hogy a természetvédelemben dolgozók (az átlag) keresete sok más értelmiségi munkakörhöz hasonlóan a béka segge alatt van... |
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-09-13 12:01:00
|
410
|
| Arról beszéltem, hogy hiába dolgozom ki a belem, vagyok lelkes, megbízható, stb.. mégse én kerülnék döntés-pozícióba, hisz ott jönnek sok-sok lábikóval és könyökkel rendelkező törtetők. Tisztelet a kivételnek! |
|
Előzmény:
 |
szega
2002-09-13 11:12:28
|
408
|
Rianna!
"...szívesen dogloznék természetvédelmi vonalon... sajnos erre a területre (szaftos pozíciók) a pénzéhesek sokkal törtetőbben pályáznak, így sajna inkább ők kerülnek oda.. "
Hühh, ez aztán meredek. Ha Te helyből fejes akarnál lenni, akkor a véleményed érthető. De ha lentről kezdenéd, akkor a "szaft"-ot napestig kereshetnéd! A tényleges szaft elsősorban a napi sikerélményekből jön össze, az anyagiak meg... :)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|