|
|
|
|
 |
Rianna
2002-09-13 12:01:00
|
410
|
| Arról beszéltem, hogy hiába dolgozom ki a belem, vagyok lelkes, megbízható, stb.. mégse én kerülnék döntés-pozícióba, hisz ott jönnek sok-sok lábikóval és könyökkel rendelkező törtetők. Tisztelet a kivételnek! |
|
 |
Rianna
2002-09-13 11:57:02
|
409
|
| Nem fejes akarok lenni... csak látom hogy kerülnek oda az emberek. Mármint a vezető pozícióba, és nem csak természetvédelmi területen.. :(( |
|
A hozzászólás:
 |
szega
2002-09-13 11:12:28
|
408
|
Rianna!
"...szívesen dogloznék természetvédelmi vonalon... sajnos erre a területre (szaftos pozíciók) a pénzéhesek sokkal törtetőbben pályáznak, így sajna inkább ők kerülnek oda.. "
Hühh, ez aztán meredek. Ha Te helyből fejes akarnál lenni, akkor a véleményed érthető. De ha lentről kezdenéd, akkor a "szaft"-ot napestig kereshetnéd! A tényleges szaft elsősorban a napi sikerélményekből jön össze, az anyagiak meg... :)))) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-09-12 11:02:46
|
396
|
A tegnapi beszélgetésünk után totál kiakadva értem haza, azon járt az agyam, hogy nem létezik, hogy ennyire szar emberek jussanak döntéshelyzetbe.. És hogy a világ pocsékul működik, az ember egy kizsákmányoló állat, vagy inkább vírus (felemészti a környezetét)!
Szóval picinyt összetört a féltve óvott idealizmusom... De azért még bizakodó maradtam.
Szívesen dogloznék természetvédelmi vonalon, így legalább egy emberről tudnám biztosan, hogy komolyanveszi és nem korrumpálható! Párommal beszélgettem, aszongya, hogy sajnos erre a területre (szaftos pozíciók) a pénzéhesek sokkal törtetőbben pályáznak, így sajna inkább ők kerülnek oda.. Mármint azokra a munkahelyekre, ahol tenni is lehet valamit esetleg ebben a témában. Hmmm...
Ezzel picit szította a kűzdőkedvemet... :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|