Keresés

Részletes keresés

dapa Creative Commons License 2002-09-13 11:35:27 372
Sorry, az egy-két hónapot a bekevert vegyszerre értettem...
dapa Creative Commons License 2002-09-13 11:31:33 371
Na ja, én a találkozáskor abban a "szerencsés" helyzetben voltam hogy mázsaszám bontogathattam:-)
A hozzászólás:
6x9 Creative Commons License 2002-09-13 09:58:53 370
Akkor elnézést kérek a Kodaktól, hogy a kb. 10 éves konzervbefőttjét bekeverve hívtam a negáim:)
Előzmény:
dapa Creative Commons License 2002-09-13 09:17:21 369
A por alakú keverékek csak elvileg nem romlanak.Lehet hogy a gyakorlatban sem, de én már találkoztam barnára szinezödött D76-tal.Nem volt kedvem kipróbálni.
A fotovegyszerek használati utasításában mindig megadják az eltarthatóságot.Ez ritkán több egy-két hónapnál.
dapa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!