|
|
|
|
 |
dapa
2002-09-13 11:35:27
|
372
|
| Sorry, az egy-két hónapot a bekevert vegyszerre értettem... |
|
 |
dapa
2002-09-13 11:31:33
|
371
|
| Na ja, én a találkozáskor abban a "szerencsés" helyzetben voltam hogy mázsaszám bontogathattam:-) |
|
A hozzászólás:
 |
6x9
2002-09-13 09:58:53
|
370
|
| Akkor elnézést kérek a Kodaktól, hogy a kb. 10 éves konzervbefőttjét bekeverve hívtam a negáim:) |
|
Előzmény:
 |
dapa
2002-09-13 09:17:21
|
369
|
A por alakú keverékek csak elvileg nem romlanak.Lehet hogy a gyakorlatban sem, de én már találkoztam barnára szinezödött D76-tal.Nem volt kedvem kipróbálni.
A fotovegyszerek használati utasításában mindig megadják az eltarthatóságot.Ez ritkán több egy-két hónapnál.
dapa |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|