|
|
|
|
 |
6x9
2002-09-13 09:58:53
|
370
|
| Akkor elnézést kérek a Kodaktól, hogy a kb. 10 éves konzervbefőttjét bekeverve hívtam a negáim:) |
|
A hozzászólás:
 |
dapa
2002-09-13 09:17:21
|
369
|
A por alakú keverékek csak elvileg nem romlanak.Lehet hogy a gyakorlatban sem, de én már találkoztam barnára szinezödött D76-tal.Nem volt kedvem kipróbálni.
A fotovegyszerek használati utasításában mindig megadják az eltarthatóságot.Ez ritkán több egy-két hónapnál.
dapa |
|
Előzmény:
 |
Rxdns
2002-09-12 16:49:23
|
365
|
A MultiGrade papír kizárva, egy 50 eves irto fapados orosz nagyítot hasznalok, egy 3,5/50es iszonyu tre obival. Asszem industar... Bar nembiztos hogy tre de sztem az. Ja, M38-as. Szóval papírbol meg hívobol jo a Forte. Viszont Nega téren lenne érdemes a kodak vagy az ilford fele forgolodni... Vsizont azt mondjatok meg hogy az a Reanal negahívot kidobjam-é vagy bekeverjem-é?
Negatívbol van egy Kodak asszem professional(?) 200as, az bizti jo, meg hutöben is tartom... De nem akarom elbahni egy rossz hívoval, a 2-3-4 honapos forte negahívo legmentesen, vagy max. 1-2cm3 levegövel tarolva sötet helyen még jo?
Rxdns |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|