|
|
|
|
 |
Rianna
2002-09-12 14:42:23
|
405
|
Ha te vagynál az országház, én mi lennék? :)) Homlokzati dísz? :)))
Az illető "qva drága" még csak nem is saját szavakat használ.. eme szöveg eléggé közismert, még én is hallottam valahol (filmen, regényben, diavetítésen, vagy ki tuggya már hol)..
Nem vagyok hajlandó a lelki egészségemet romboló dolgokkal ronggyá tépetni az idegeimet...
Maradok bizakodó,
Rianna |
|
A hozzászólás:
 |
KARVALY
2002-09-12 14:05:03
|
404
|
Ha én lennék az országház:) akkor magam mellé vennélek:)
"... én nem vagyok korrupt, csak kurva sokba kerülök..."
Ezt is "fennt" hallottam egy baráti beszélgetés alkalmával:P
De azért maradjál heppy, én is az vagyok, szar a világ, mert gyarlók az emberek. Végül mindenki beadja a derekát, így, vagy úgy. Tood az élet meg rövid, ha el akarják venni, akor meg igen drága is...
vannak mérlegképes gondolataim még:) hmm?:) |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2002-09-12 11:02:46
|
396
|
A tegnapi beszélgetésünk után totál kiakadva értem haza, azon járt az agyam, hogy nem létezik, hogy ennyire szar emberek jussanak döntéshelyzetbe.. És hogy a világ pocsékul működik, az ember egy kizsákmányoló állat, vagy inkább vírus (felemészti a környezetét)!
Szóval picinyt összetört a féltve óvott idealizmusom... De azért még bizakodó maradtam.
Szívesen dogloznék természetvédelmi vonalon, így legalább egy emberről tudnám biztosan, hogy komolyanveszi és nem korrumpálható! Párommal beszélgettem, aszongya, hogy sajnos erre a területre (szaftos pozíciók) a pénzéhesek sokkal törtetőbben pályáznak, így sajna inkább ők kerülnek oda.. Mármint azokra a munkahelyekre, ahol tenni is lehet valamit esetleg ebben a témában. Hmmm...
Ezzel picit szította a kűzdőkedvemet... :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|