|
|
|
|
 |
Rianna
2002-09-12 11:03:55
|
397
|
Dettó erre a mondatra akartam lelkesen reagálni, de úgy néz ki lemaradtam...:)))
(Előbb csak-csak a nekem írtakat illett megválaszolni..) |
|
A hozzászólás:
 |
mestska
2002-09-12 11:01:22
|
395
|
"lőném őket a halálba minden megbánás nélkül"
ja-ja |
|
Előzmény:
 |
KARVALY
2002-09-12 10:32:38
|
394
|
Ja azt még elfelejtettem mondani neked. Totál egyet értünk, hihetetlen mennyiségű védett növényeken lépdelünk nap mint nap. Pl. ahol én röpítek, tudtam egy rakás növényt ami védett és attól még a birka vígan kajálja. Kijött velem a természetvédelmi felügyelő, hogy megnézze a madaram munkáját. Ő egy kivételes ember, kíváló szakember és reális érzetű. Őt nagyon szeretem ebben a hatósági hieachiában, bár van még néhány ilyen kivétel, akire sohasem húznám rá a fekete bőrt. Szóval ő mutatott lépésenként szinte növényeket, hogy ez is védett, meg az is. Még jó, hogy a sólymom repül és nem taposott össze semmit:)
csodálatos ez a magyar táj, mégis mindenhol megáll egy autó, kirakódik egy zsák szemét..., vagy az a páros akit figyelemre méltattál beszámolómban... Ott, ahol állt az autójuk, most is fehérlik a papirzsebkendő és az elhasznált óvszer lóg a bokorról. tudod ez nekem az unfrankó:(
Arról nem is beszélve, amikor az elöttem haladó autóből kirepül a csikk, lőném őket a halálba minden megbánás nélkül! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|