Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-09-12 11:03:55 397
Dettó erre a mondatra akartam lelkesen reagálni, de úgy néz ki lemaradtam...:)))
(Előbb csak-csak a nekem írtakat illett megválaszolni..)
A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-09-12 11:01:22 395
"lőném őket a halálba minden megbánás nélkül"

ja-ja

Előzmény:
KARVALY Creative Commons License 2002-09-12 10:32:38 394
Ja azt még elfelejtettem mondani neked. Totál egyet értünk, hihetetlen mennyiségű védett növényeken lépdelünk nap mint nap. Pl. ahol én röpítek, tudtam egy rakás növényt ami védett és attól még a birka vígan kajálja. Kijött velem a természetvédelmi felügyelő, hogy megnézze a madaram munkáját. Ő egy kivételes ember, kíváló szakember és reális érzetű. Őt nagyon szeretem ebben a hatósági hieachiában, bár van még néhány ilyen kivétel, akire sohasem húznám rá a fekete bőrt. Szóval ő mutatott lépésenként szinte növényeket, hogy ez is védett, meg az is. Még jó, hogy a sólymom repül és nem taposott össze semmit:)
csodálatos ez a magyar táj, mégis mindenhol megáll egy autó, kirakódik egy zsák szemét..., vagy az a páros akit figyelemre méltattál beszámolómban... Ott, ahol állt az autójuk, most is fehérlik a papirzsebkendő és az elhasznált óvszer lóg a bokorról. tudod ez nekem az unfrankó:(
Arról nem is beszélve, amikor az elöttem haladó autóből kirepül a csikk, lőném őket a halálba minden megbánás nélkül!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!