|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-12 13:41:50
|
364
|
hi 6X9!
szóval annyira nem ahogy vaktyúk is talál szemet
esetünkben pár(100?)ezer HUF-ot (állami pízt persze) donációra a füzetecskéjére amit ugyi hány pízér is árulnak
add eszt a "művet" szakembernek - aszt fogja hinni ludas matyi(hócipő,..) különszám
szégyen és gyalázat hogy eszt híjják nálunk "magas fokon"
szóval 6X9 ha eljucc erre a "magas fokra" vigyázz beneverd a fejed a béka seggébe!
ha akarod sorra kiröhög7tyük magasröptű barátunk téveszméit
ha nem vetted vóna észre a legnagyobb érv a "műben" hogyamikorénnyújorkba...
szegény A.A. & Minor White meg a többi ami és nem ami forog a sírjában mikor így temetik a szakmát
üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
6x9
2002-09-12 10:26:07
|
361
|
"a Brezina "könyve" megérne egy topikot: vak vezet világtalant"
Ezt hogy értsük?
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2002-09-12 10:21:29
|
360
|
hi!
javaslatom ff filmhívásra:
Kodak X-tol hogy mér(kábé 3000Ft/5lityi)
(1)stabil: 5 lityit beoldotok és kis PET-palackokba szétporciózzátok(csurig tőtve levegő nuku) 2évig nem lesz gond a hívóra ha keveset használtok is uígy bánni az épp használatba vett adaggal is
(2)finomabb szemcsét ad minta D76
(3)jól lehet vele "játszani"
(4)majd rágyüttök
javaslatom ff nagyításra:
Forte baritált polygrade péjpör mög Forte hívó(vanbelőlle 3 féle) hogy mér
(1)a zára
(2)minősége : csekkoljátok a többi márkához
(3)pl warmtoneban mikvannak
(4)majd rágyüttök(pl ócsó hívóból mindég fresset lehet használni etc...)
(5)viszonylag ócsón lehet polygrade szűrőhöz jutni meg akkor csak 1féle péjpör kő
nasszóval mit kap6tok a pénzetekért
tippek:
a Brezina "könyve" megérne egy topikot: vak vezet világtalant
csá
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|