Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2002-09-12 11:45:15 363
Ajaj!!!

Akkor már nem csak a felvételtechnikában, hanem a laborálásnál is tévuton járok.

A Brezina gyerek tényleg inkompetebs???

Százbolha

dapa Creative Commons License 2002-09-12 11:32:09 362
Ez igy korrekt teljességgel.
(Hu de szar ezt leirni :-)))
dapa
6x9 Creative Commons License 2002-09-12 10:26:07 361
"a Brezina "könyve" megérne egy topikot: vak vezet világtalant"

Ezt hogy értsük?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2002-09-12 10:21:29 360
hi!

javaslatom ff filmhívásra:
Kodak X-tol hogy mér(kábé 3000Ft/5lityi)
(1)stabil: 5 lityit beoldotok és kis PET-palackokba szétporciózzátok(csurig tőtve levegő nuku) 2évig nem lesz gond a hívóra ha keveset használtok is uígy bánni az épp használatba vett adaggal is
(2)finomabb szemcsét ad minta D76
(3)jól lehet vele "játszani"
(4)majd rágyüttök

javaslatom ff nagyításra:
Forte baritált polygrade péjpör mög Forte hívó(vanbelőlle 3 féle) hogy mér
(1)a zára
(2)minősége : csekkoljátok a többi márkához
(3)pl warmtoneban mikvannak
(4)majd rágyüttök(pl ócsó hívóból mindég fresset lehet használni etc...)
(5)viszonylag ócsón lehet polygrade szűrőhöz jutni meg akkor csak 1féle péjpör kő

nasszóval mit kap6tok a pénzetekért

tippek:
a Brezina "könyve" megérne egy topikot: vak vezet világtalant

csá

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2002-09-12 02:07:13 359
Ja, általában a PoleStar-ban vásárolok, De az Ilfordtól is rendeltem már utánvéttel.

Mióta kaptam jó tippeket, meg a Brezina könyvét szinte kizárólag MultiGrade papírt használok, hozzá az Ilford MG hívóját.
Fortéban is hívtam már Poligradet, nagy különbséget nem láttam, de mégis inkább az Ilford hivót választom, ha lehet.

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!