|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-09-12 11:45:15
|
363
|
Ajaj!!!
Akkor már nem csak a felvételtechnikában, hanem a laborálásnál is tévuton járok.
A Brezina gyerek tényleg inkompetebs???
Százbolha |
|
 |
dapa
2002-09-12 11:32:09
|
362
|
Ez igy korrekt teljességgel.
(Hu de szar ezt leirni :-)))
dapa |
|
 |
6x9
2002-09-12 10:26:07
|
361
|
"a Brezina "könyve" megérne egy topikot: vak vezet világtalant"
Ezt hogy értsük?
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-09-12 10:21:29
|
360
|
hi!
javaslatom ff filmhívásra:
Kodak X-tol hogy mér(kábé 3000Ft/5lityi)
(1)stabil: 5 lityit beoldotok és kis PET-palackokba szétporciózzátok(csurig tőtve levegő nuku) 2évig nem lesz gond a hívóra ha keveset használtok is uígy bánni az épp használatba vett adaggal is
(2)finomabb szemcsét ad minta D76
(3)jól lehet vele "játszani"
(4)majd rágyüttök
javaslatom ff nagyításra:
Forte baritált polygrade péjpör mög Forte hívó(vanbelőlle 3 féle) hogy mér
(1)a zára
(2)minősége : csekkoljátok a többi márkához
(3)pl warmtoneban mikvannak
(4)majd rágyüttök(pl ócsó hívóból mindég fresset lehet használni etc...)
(5)viszonylag ócsón lehet polygrade szűrőhöz jutni meg akkor csak 1féle péjpör kő
nasszóval mit kap6tok a pénzetekért
tippek:
a Brezina "könyve" megérne egy topikot: vak vezet világtalant
csá
|
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2002-09-12 02:07:13
|
359
|
Ja, általában a PoleStar-ban vásárolok, De az Ilfordtól is rendeltem már utánvéttel.
Mióta kaptam jó tippeket, meg a Brezina könyvét szinte kizárólag MultiGrade papírt használok, hozzá az Ilford MG hívóját.
Fortéban is hívtam már Poligradet, nagy különbséget nem láttam, de mégis inkább az Ilford hivót választom, ha lehet.
Százbolha
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|