|
|
|
|
 |
Vincent
2002-09-11 19:42:56
|
356
|
| Persze, igy fogok tenni. Köszönöm szépen. |
|
A hozzászólás:
 |
6x9
2002-09-11 19:39:24
|
355
|
Hát mindent én sem tudhatok:) Tulajdonképpen van néhány ősrégi ezeréves hívórecept, amit 40-50 évvel ezelőtti fotóskönyvekben látni, aztán ezeket szinte megszólalásg, vagy néhány miligram eltéréssel forgalmaznak sajátjukként is a gyárak. Csak már annyira nem foglalkozik az összetétellel senki, hogy elfelejtődtek ezeknek a kotyvalékoknak a speciális jótulajdonságaik. A Microfennek pedig nekem is megvolt valahol az összetétele, nem egy gagyi trutyi.
De a ma is kapható nevesebb (nem spéci) vegyszerek közül szinte mind jó általános célra, szerintem fontosabb, hogy mindig ugyanazt használd, és ismerd ki a tulajdonságait. |
|
Előzmény:
 |
Vincent
2002-09-11 19:25:04
|
354
|
Microphen? Jó Neopanhoz is? Gondolom nincs teljesen univerzális. Esetleg a papirhivó? :)
Köszönöm a választ. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|