Keresés

Részletes keresés

Vincent Creative Commons License 2002-09-11 19:25:04 354
Microphen? Jó Neopanhoz is? Gondolom nincs teljesen univerzális. Esetleg a papirhivó? :)

Köszönöm a választ.

A hozzászólás:
6x9 Creative Commons License 2002-09-11 18:55:24 353
Microphent használtam nagyon régen az ILFORD HP4-hez, 5-höz, vagy sima 400-ashoz. az szép volt, de amikor Kodakot filmet is elkezdtem használni, áttértem D76-ra. Az Ilford azzal is simán vette az akadályt, bár, mintha a Microval szebb lett volna a szemcsézet - vagy én vakultam meg teljesen, na mindegy, ne bonyolítsd túl...
Előzmény:
Vincent Creative Commons License 2002-09-11 18:26:53 352
Sziasztok,
milyen hivót ajánlotok Neopanokhoz, Ilfordokhoz? Itthoni kotyvasztásra gondoltam, tankkal, miegymással.

Elöre is kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!