|
|
|
|
 |
Vincent
2002-09-11 19:25:04
|
354
|
Microphen? Jó Neopanhoz is? Gondolom nincs teljesen univerzális. Esetleg a papirhivó? :)
Köszönöm a választ. |
|
A hozzászólás:
 |
6x9
2002-09-11 18:55:24
|
353
|
| Microphent használtam nagyon régen az ILFORD HP4-hez, 5-höz, vagy sima 400-ashoz. az szép volt, de amikor Kodakot filmet is elkezdtem használni, áttértem D76-ra. Az Ilford azzal is simán vette az akadályt, bár, mintha a Microval szebb lett volna a szemcsézet - vagy én vakultam meg teljesen, na mindegy, ne bonyolítsd túl... |
|
Előzmény:
 |
Vincent
2002-09-11 18:26:53
|
352
|
Sziasztok,
milyen hivót ajánlotok Neopanokhoz, Ilfordokhoz? Itthoni kotyvasztásra gondoltam, tankkal, miegymással.
Elöre is kösz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|