Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-09-11 15:54:24 43
Nem diszkriminatíve, ui. nem is tehetném :))) Hanem nem derül ki a nickedből...
És szerintem nagyon jól eltaláltad egy dilemmák közt vergődő ember gondolatait.. Nekem tetszett, a Gesztenyetánc. Gratulálok.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-09-11 15:52:27 42
Én el tudtam olvasni... egy kérdésem lenne, te lány vagy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!