Keresés

Részletes keresés

6x9 Creative Commons License 2002-09-10 08:49:33 350
"lehúztam a vizet egy lágy ablakmosó gumival."

jézusmária!:)))

A hozzászólás:
li-pi Creative Commons License 2002-09-10 08:41:08 349
alhazen: low-key képek lennének igy is -ugy is.

Mindenkinek: tegnap megcsináltam a nagyításokat. A körülményekhez (és hozzám) képest jók lettek, köszi a tanácsokat. Sajnos a negatív nem csak alulexponált let :-( Borzasztóan karcos is igy aztán elég élvezhetetlen a kép kemény papíron annak ellenére is, hogy helyre állt a kontraszt :-(

No de most már mind1, majd felkérem megint a modellt és nem nyúlok a negához amíg meg nem száradt :-) Ezek ugyanis az első hívásaim voltak és azokról még lehúztam a vizet egy lágy ablakmosó gumival.
Még1x köszi srácok!

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2002-09-09 23:51:22 348

hi li-pi!

eggyátalán nem biztos hogy rosszul tucc vmit
lehet hogy tudatalattid low-key képre vágyott
mér nem próbálsz egy lókí nagyítást asztán mekkukkolva lehet hogy okosabb leszel

üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!