|
|
|
|
 |
li-pi
2002-09-10 08:41:08
|
349
|
alhazen: low-key képek lennének igy is -ugy is.
Mindenkinek: tegnap megcsináltam a nagyításokat. A körülményekhez (és hozzám) képest jók lettek, köszi a tanácsokat. Sajnos a negatív nem csak alulexponált let :-( Borzasztóan karcos is igy aztán elég élvezhetetlen a kép kemény papíron annak ellenére is, hogy helyre állt a kontraszt :-(
No de most már mind1, majd felkérem megint a modellt és nem nyúlok a negához amíg meg nem száradt :-) Ezek ugyanis az első hívásaim voltak és azokról még lehúztam a vizet egy lágy ablakmosó gumival.
Még1x köszi srácok!
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-09-09 23:51:22
|
348
|
hi li-pi!
eggyátalán nem biztos hogy rosszul tucc vmit
lehet hogy tudatalattid low-key képre vágyott
mér nem próbálsz egy lókí nagyítást asztán mekkukkolva lehet hogy okosabb leszel
üdv. |
|
Előzmény:
 |
li-pi
2002-09-09 11:09:30
|
347
|
Köszi srácok! :-)
Ámbár ezek szerint tényleg rosszul tudtam valami :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|