|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-09 23:51:22
|
348
|
hi li-pi!
eggyátalán nem biztos hogy rosszul tucc vmit
lehet hogy tudatalattid low-key képre vágyott
mér nem próbálsz egy lókí nagyítást asztán mekkukkolva lehet hogy okosabb leszel
üdv. |
|
A hozzászólás:
 |
li-pi
2002-09-09 11:09:30
|
347
|
Köszi srácok! :-)
Ámbár ezek szerint tényleg rosszul tudtam valami :-)
|
|
Előzmény:
 |
ezüst_pixel
2002-09-06 12:51:30
|
346
|
mondta itt valaki, hogy a legyek után fotópapírral hadonássz a hívó fölött?:)
fátyol a képek kínzása és vallatása során leginkább a nagyítóból kiszüremkedő és falakról visszavert fény miatt keletkezik, vagy ha túl sokáig, túl közelről éri a sötétkamralámpa fénye.
...ja, hogy már a hívód is "fáradt"?? akkor tényleg térj át sürgősen a digitre!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|