Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-09-09 23:51:22 348

hi li-pi!

eggyátalán nem biztos hogy rosszul tucc vmit
lehet hogy tudatalattid low-key képre vágyott
mér nem próbálsz egy lókí nagyítást asztán mekkukkolva lehet hogy okosabb leszel

üdv.

A hozzászólás:
li-pi Creative Commons License 2002-09-09 11:09:30 347
Köszi srácok! :-)
Ámbár ezek szerint tényleg rosszul tudtam valami :-)
Előzmény:
ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-06 12:51:30 346
mondta itt valaki, hogy a legyek után fotópapírral hadonássz a hívó fölött?:)
fátyol a képek kínzása és vallatása során leginkább a nagyítóból kiszüremkedő és falakról visszavert fény miatt keletkezik, vagy ha túl sokáig, túl közelről éri a sötétkamralámpa fénye.

...ja, hogy már a hívód is "fáradt"?? akkor tényleg térj át sürgősen a digitre!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!