|
|
|
|
 |
eFi
2002-09-10 06:11:57
|
275
|
ez volt eletem elso viz alatti fotozasa. amit elotte olvastam, abbol az maradt meg, hogy nagyon havazni fog a kep a vizben lebego cuccosra juto hirtelen villanastol - ezert.
legkozelebb mar okosabb leszek - illetve remelem talalok valahol egy talicska zsetont es veszek valami normalis lampat/vakut a cucc melle.
eFi |
|
A hozzászólás:
 |
provitamin
2002-09-08 23:04:17
|
271
|
eFi:
van néhány jó kép!
egy kérdés, miért kapcsoltad ki a vakut?
próbáltad vakuval? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|