Keresés

Részletes keresés

eFi Creative Commons License 2002-09-10 06:11:57 275
ez volt eletem elso viz alatti fotozasa. amit elotte olvastam, abbol az maradt meg, hogy nagyon havazni fog a kep a vizben lebego cuccosra juto hirtelen villanastol - ezert.
legkozelebb mar okosabb leszek - illetve remelem talalok valahol egy talicska zsetont es veszek valami normalis lampat/vakut a cucc melle.

eFi

A hozzászólás:
provitamin Creative Commons License 2002-09-08 23:04:17 271
eFi:

van néhány jó kép!
egy kérdés, miért kapcsoltad ki a vakut?
próbáltad vakuval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!