Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2002-09-08 15:30:47 25
Igyekszem, de ez nem rajtam múlik!
:(
A hozzászólás:
szuszmok Creative Commons License 2002-09-08 08:33:01 24
Most olvastam. Kardszárnyú, nagyon-nagyon sajnálom, hogy elmész:-((((( Nagyon fogsz hiányozni!
De ha neked többségében jó, akkor "rendebben" van a dolog...De azért siess vissza, ahogy tudsz!!!!!:))))) Várunk!! Visszavárunk!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!