|
|
|
|
 |
Kardszárnyú
2002-09-07 19:51:15
|
23
|
Jó is, és kicsit rossz is. De többségében jó.:)
Úgyhogy ne bánkódjatok!
:))))
Otthonról is fogunk, csak nem tudni mikor!
:( |
|
A hozzászólás:
 |
Cicóka_
2002-09-07 19:47:03
|
22
|
Most ez nektek (hogy haza jöttök) jó vagy rossz?
Mert ha jó, akkor nem bánkódunk annyira.
Meg azért itthon is lehet netezni :o)) |
|
Előzmény:
 |
Kardszárnyú
2002-09-07 17:24:30
|
17
|
A távozásom oka:
Hazamegyünk, és amíg otthon nem lesz net, addig nem leszek, de aztán jövök.
:)
Addíg meg ne sírjatok!
:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|