Keresés

Részletes keresés

Kardszárnyú Creative Commons License 2002-09-07 19:51:15 23
Jó is, és kicsit rossz is. De többségében jó.:)

Úgyhogy ne bánkódjatok!
:))))

Otthonról is fogunk, csak nem tudni mikor!
:(

A hozzászólás:
Cicóka_ Creative Commons License 2002-09-07 19:47:03 22
Most ez nektek (hogy haza jöttök) jó vagy rossz?

Mert ha jó, akkor nem bánkódunk annyira.

Meg azért itthon is lehet netezni :o))

Előzmény:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-09-07 17:24:30 17
A távozásom oka:
Hazamegyünk, és amíg otthon nem lesz net, addig nem leszek, de aztán jövök.
:)
Addíg meg ne sírjatok!
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!