Keresés

Részletes keresés

lborli Creative Commons License 2002-09-11 23:28:53 30
Ha egy sneci sír egy kardszárnyú után az nem életszerű. :-))
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-09-07 19:44:00 21
Ne sírjál!
:)
Hoztam neked pzs.:)
A hozzászólás:
sneci Creative Commons License 2002-09-07 18:10:40 20
Én juszt isss sírok!:)))
Előzmény:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-09-07 17:24:30 17
A távozásom oka:
Hazamegyünk, és amíg otthon nem lesz net, addig nem leszek, de aztán jövök.
:)
Addíg meg ne sírjatok!
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!