|
|
|
|
 |
csogu
2002-10-04 19:57:35
|
32
|
| Azért sírunk:-)))) |
|
 |
macskaclub
2002-09-07 09:02:52
|
13
|
Ez a hír engem is szörnyen elszomorított !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon fogsz hiányozni !!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
 |
Nerdy
2002-09-06 22:34:42
|
12
|
légyszíves ne titokzatoskodjál, hanem meséld el nekünk, hogy miért nem leszel
kivel fogok nosztalgiázni Siófokkal kapcsolatban???
brühühühühühühühühühühühühüüüüüüüüüüüüü |
|
A hozzászólás:
 |
Kardszárnyú
2002-09-06 17:01:38
|
11
|
Ne sírjatok, nem végleg tűnök el!
Csak nem leszek egy darabig!
:( |
|
Előzmény:
 |
4Hópihe
2002-09-06 16:53:40
|
10
|
| siruuunk((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|