Keresés

Részletes keresés

csogu Creative Commons License 2002-10-04 19:57:35 32
Azért sírunk:-))))
macskaclub Creative Commons License 2002-09-07 09:02:52 13
Ez a hír engem is szörnyen elszomorított !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon fogsz hiányozni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nerdy Creative Commons License 2002-09-06 22:34:42 12
légyszíves ne titokzatoskodjál, hanem meséld el nekünk, hogy miért nem leszel

kivel fogok nosztalgiázni Siófokkal kapcsolatban???

brühühühühühühühühühühühühüüüüüüüüüüüüü

A hozzászólás:
Kardszárnyú Creative Commons License 2002-09-06 17:01:38 11
Ne sírjatok, nem végleg tűnök el!
Csak nem leszek egy darabig!
:(
Előzmény:
4Hópihe Creative Commons License 2002-09-06 16:53:40 10
siruuunk(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!