Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-09-06 13:20:24 34
Jegyzetfüzettel igen.. de nem az igazi...

Lehet hogy a diktafon jobb lenne?

Majd azt kérek ajándékba legközelebb, úgyis mindig engem nyaggat a család, hogy adjak ajándékötleteket, hogy minek örülnék :)

Sajnos az idő a meghatározó tényező... mire elkezdeném, már abba kell hagynom... Bárha csak ezzel kellene foglalkoznom, és megélnék belőle!
Nem egyszerű!

Előzmény:
gyalogdémon Creative Commons License 2002-09-06 13:06:45 33
próbáltad már diktafonnal? vagy jegyzetfüzettel?:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!