|
|
|
|
 |
li-pi
2002-09-09 11:09:30
|
347
|
Köszi srácok! :-)
Ámbár ezek szerint tényleg rosszul tudtam valami :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
ezüst_pixel
2002-09-06 12:51:30
|
346
|
mondta itt valaki, hogy a legyek után fotópapírral hadonássz a hívó fölött?:)
fátyol a képek kínzása és vallatása során leginkább a nagyítóból kiszüremkedő és falakról visszavert fény miatt keletkezik, vagy ha túl sokáig, túl közelről éri a sötétkamralámpa fénye.
...ja, hogy már a hívód is "fáradt"?? akkor tényleg térj át sürgősen a digitre!:) |
|
Előzmény:
 |
li-pi
2002-09-06 11:12:05
|
345
|
Köszi! :-)
Tehát keményebb papír, több próbacsík, hívásmegszakítás....
A fátyolosodást nem az okozza elsősorban ha sokszor kap levegőt a hívás közben a papír, vagy nem jó a hívó (fáradt) ?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|