Keresés

Részletes keresés

li-pi Creative Commons License 2002-09-09 11:09:30 347
Köszi srácok! :-)
Ámbár ezek szerint tényleg rosszul tudtam valami :-)
A hozzászólás:
ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-06 12:51:30 346
mondta itt valaki, hogy a legyek után fotópapírral hadonássz a hívó fölött?:)
fátyol a képek kínzása és vallatása során leginkább a nagyítóból kiszüremkedő és falakról visszavert fény miatt keletkezik, vagy ha túl sokáig, túl közelről éri a sötétkamralámpa fénye.

...ja, hogy már a hívód is "fáradt"?? akkor tényleg térj át sürgősen a digitre!:)

Előzmény:
li-pi Creative Commons License 2002-09-06 11:12:05 345
Köszi! :-)
Tehát keményebb papír, több próbacsík, hívásmegszakítás....
A fátyolosodást nem az okozza elsősorban ha sokszor kap levegőt a hívás közben a papír, vagy nem jó a hívó (fáradt) ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!