|
|
|
|
 |
Del__
2002-09-07 23:27:11
|
270
|
Bernis:
Ez egy paparazzi kép a Matrix 3 forgatásáról...:)))
Próbáld ki egyszer, hogy leveszed az uszonyod és elkezdesz ugrálni. Olyan, mintha a Holdon lennél (bár ott igazából nem tudom milyen lehet, de gondolom ilyesmi...:)). Merülés végén, levezetésként hatalmasat lehet így ökörködni. Uszony nélkül akkorát ugorhatsz, mint a Tigris és Sárkányban...:) Csak előtte ne felejtsd el egy kő alá rögzíteni az uszonyod...:))) |
|
A hozzászólás:
 |
bernis
2002-09-06 08:35:11
|
266
|
Del,
áruld el légyszi, az egyik fotódon mi a fenét csinál három búvár a fenéken uszony nélkül, "mezítláb"? |
|
Előzmény:
 |
Del__
2002-09-05 11:26:11
|
261
|
No kérem, én is feltettem néhány képet a netre, lehet őket kritizálni ezerrel...:)
http://kep.tar.hu/deltech/index.phtml?aid=27532174
Ja igen, ez kicsit off, de el tudja valaki mondani nekem, hogy hogy is lehet berakni linket a hozzászólásba úgy, hogy csak rá kelljen klikkelni az oldal megynitásához? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|