Keresés

Részletes keresés

Del__ Creative Commons License 2002-09-07 23:27:11 270
Bernis:

Ez egy paparazzi kép a Matrix 3 forgatásáról...:)))

Próbáld ki egyszer, hogy leveszed az uszonyod és elkezdesz ugrálni. Olyan, mintha a Holdon lennél (bár ott igazából nem tudom milyen lehet, de gondolom ilyesmi...:)). Merülés végén, levezetésként hatalmasat lehet így ökörködni. Uszony nélkül akkorát ugorhatsz, mint a Tigris és Sárkányban...:) Csak előtte ne felejtsd el egy kő alá rögzíteni az uszonyod...:)))

A hozzászólás:
bernis Creative Commons License 2002-09-06 08:35:11 266
Del,
áruld el légyszi, az egyik fotódon mi a fenét csinál három búvár a fenéken uszony nélkül, "mezítláb"?
Előzmény:
Del__ Creative Commons License 2002-09-05 11:26:11 261
No kérem, én is feltettem néhány képet a netre, lehet őket kritizálni ezerrel...:)

http://kep.tar.hu/deltech/index.phtml?aid=27532174

Ja igen, ez kicsit off, de el tudja valaki mondani nekem, hogy hogy is lehet berakni linket a hozzászólásba úgy, hogy csak rá kelljen klikkelni az oldal megynitásához?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!