|
|
|
|
 |
Del__
2002-09-07 23:21:14
|
269
|
Provitamin (265):
A következő lépés nekem valószínűleg egy külső vaku lesz, de az árakat elnézve annyira nem fogom elkapkodni a dolgot...
2MP körüli gépbe szerintem nyugodtan beleugorhatsz, 1200x1600-ban már nagyon jó a képminőség (13x18-ban is vidáman előhívhatsz belőle, sőt...). az egyetlen dolog amiért én egy 3MP-s gépnek jobban örülnék, hogy úgy könnyebben csinálhatnék nagyításokat képrészletekről...
Ha kicsit visszaolvasod a topic-ot, találsz majd néhány hozzászólást a digit géphez készített vakukról illetve az egyéb lehetőségekről.
És hogy milyen gépet vegyél? Én Canon párti vagyok, nem csalódtam az A40-ben, de ők más modellekhez is gyártanak tokot. Érdemes lenne körülnézned a www.digideep.com-on, ott szinte minden típus megtalálható ami érdekes lehet...
üdv:
Del |
|
 |
rolanddiver1
2002-09-07 08:09:36
|
267
|
| Tudok egy elado Nikon F100-at. Az itthoni ar 40%-ert.Vadi uj, meg nem volt kibontva a dobozbol. |
|
A hozzászólás:
 |
provitamin
2002-09-05 21:27:52
|
265
|
Del__, CáPeti , és a többiek
én most tervezem hogy veszek egy gépet+tokot,
de nagyon nem tudom hogy mit érdemes venni.
néztem a cannon és az olympus gépeket + a hozzá való gyári tokot,
de elöbb utobb kellene egy külső vaku is.
viszont a képeiteket látva (CáPeti , Del__)
egyenlőre viszont lehet hogy megelégszem egy 2 mp. géppel külső vaku nélkül.
neketek mit szeretnétek a gépetekhez venni a közeli jövőben?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|