Keresés

Részletes keresés

Del__ Creative Commons License 2002-09-07 23:21:14 269
Provitamin (265):

A következő lépés nekem valószínűleg egy külső vaku lesz, de az árakat elnézve annyira nem fogom elkapkodni a dolgot...

2MP körüli gépbe szerintem nyugodtan beleugorhatsz, 1200x1600-ban már nagyon jó a képminőség (13x18-ban is vidáman előhívhatsz belőle, sőt...). az egyetlen dolog amiért én egy 3MP-s gépnek jobban örülnék, hogy úgy könnyebben csinálhatnék nagyításokat képrészletekről...

Ha kicsit visszaolvasod a topic-ot, találsz majd néhány hozzászólást a digit géphez készített vakukról illetve az egyéb lehetőségekről.

És hogy milyen gépet vegyél? Én Canon párti vagyok, nem csalódtam az A40-ben, de ők más modellekhez is gyártanak tokot. Érdemes lenne körülnézned a www.digideep.com-on, ott szinte minden típus megtalálható ami érdekes lehet...

üdv:
Del

rolanddiver1 Creative Commons License 2002-09-07 08:09:36 267
Tudok egy elado Nikon F100-at. Az itthoni ar 40%-ert.Vadi uj, meg nem volt kibontva a dobozbol.
A hozzászólás:
provitamin Creative Commons License 2002-09-05 21:27:52 265
Del__, CáPeti , és a többiek

én most tervezem hogy veszek egy gépet+tokot,
de nagyon nem tudom hogy mit érdemes venni.

néztem a cannon és az olympus gépeket + a hozzá való gyári tokot,
de elöbb utobb kellene egy külső vaku is.
viszont a képeiteket látva (CáPeti , Del__)
egyenlőre viszont lehet hogy megelégszem egy 2 mp. géppel külső vaku nélkül.

neketek mit szeretnétek a gépetekhez venni a közeli jövőben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!