|
|
|
|
 |
Del__
2002-09-07 23:07:31
|
268
|
Sziasztok!
No akkor nézzük szép sorjában...:)
Provitamin (264):
Örülök, hogy tetszettek a képek, mezei Canon Powershot A40-el készültek a hozzá való tok segítségével (kb. 10 és 25 méter között). Az utolsó kép kívételével mindenütt a beépített vakut használtam, szerencsére az is elég volt. Photoshop-al mindig átmegyek a képeimen (többek közt ezért is szeretem a digit gépeket...), de jelen esetben mindössze egy "auto level"-t eresztettem rájuk...
|
|
A hozzászólás:
 |
provitamin
2002-09-05 21:24:15
|
264
|
Del__
marha jók a képek. Szép szinesek.
Retusáltad őket?
leírod, hogy pontosan milyen gép, tok,
esetleg lencsék?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|