Keresés

Részletes keresés

KARVALY Creative Commons License 2002-09-05 13:40:35 379
Érdekes, érdekes:)
Közben bele olvasgattam az álatvédelmi irományokban is azon alinken...:)
Hogyan lehet nélkülözni az állatkisérleteket + (kell):) Ámulattal nézném egy szövetkultúrán mért vérnyomáscsökkentő, vagy agyértágító hatását...
A méh összehúzót és fogamzásgátlót dettó:)
Szőrme tenyésztés= koncentrációs tábor...
Tényleg méregzöld a lap:P
A vadászatot és ferpléjét már nem is kommentálom.

Viszont képzeld el, hogy tegnapelőtt, miközben repítettem a madaramat, fekete gólya repült át felettem. Somogyországom, azon belül is a Nagyberekben ez azért nem olyan ritka, mint itt a gödöllői dombság lábánál, Pest mellett.
Igaz tegnap a madaramnak köszönhetően, láttam egy parlagi sast, néhány héját és egerész ölyvet, ismét egy barna kányát, és a három kabát:)
(A madaramnak köszönhetően annyit jelent, hogy ő egyből mereven kukál az égre, ha valami ragadozót lát. Csak a tekintetét kell követni, és a magasságokat fókuszálni. Most meg már elkezdődött az őszi vonulás, nap mint nap lehet érdekes dolgokat láni a felhők szárnyán:))

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-09-05 11:57:03 378
Hát elég vad, hogy egy épp felfedezett fajt azonnal a veszélyeztetett állatok listájára akarnak venni!

Itten van az új bagolyfajról szóló cikk,
és ő maga:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!