|
|
|
|
 |
bernis
2002-09-06 08:35:11
|
266
|
Del,
áruld el légyszi, az egyik fotódon mi a fenét csinál három búvár a fenéken uszony nélkül, "mezítláb"? |
|
 |
CáPeti
2002-09-05 11:33:23
|
262
|
vazzze, proxy nem engedi a tar.hu-t
|
|
A hozzászólás:
 |
Del__
2002-09-05 11:26:11
|
261
|
No kérem, én is feltettem néhány képet a netre, lehet őket kritizálni ezerrel...:)
http://kep.tar.hu/deltech/index.phtml?aid=27532174
Ja igen, ez kicsit off, de el tudja valaki mondani nekem, hogy hogy is lehet berakni linket a hozzászólásba úgy, hogy csak rá kelljen klikkelni az oldal megynitásához? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|