Keresés

Részletes keresés

bernis Creative Commons License 2002-09-05 10:51:41 260
CáPeti!
A képeiddel úgy vagyok, mint a kis japán a tv reklámban: Nekem tecet! Nem gondoltam volna, hogy a többek által leraboltnak titulált Krk-nél ilyen szép csigákat lehet pld. látni. Hány merülésből jött össze ennyi kép? Sokat kellett "lábujjhegyen settenkedni", várni? Árulj el légyszi többet a gépről, tokról is!
A hozzászólás:
CáPeti Creative Commons License 2002-09-05 08:56:33 258
Sziasztok !

szeretném a véleményeteket hallani (olvasni) az alábbi képekről:

http://www.ynet.hu/pdw/galeria/krk2002/

(2 Mp digitális gép, saját vakú, első alkalom)

Előzmény:
rolanddiver1 Creative Commons License 2002-09-05 00:18:25 257
Ugy latom, a froum kezd halodni, pedig ez egy tuti tema. Buvarfotosok irjatok hozzaszolasokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!