|
|
|
|
 |
bernis
2002-09-05 10:51:41
|
260
|
CáPeti!
A képeiddel úgy vagyok, mint a kis japán a tv reklámban: Nekem tecet! Nem gondoltam volna, hogy a többek által leraboltnak titulált Krk-nél ilyen szép csigákat lehet pld. látni. Hány merülésből jött össze ennyi kép? Sokat kellett "lábujjhegyen settenkedni", várni? Árulj el légyszi többet a gépről, tokról is! |
|
A hozzászólás:
 |
CáPeti
2002-09-05 08:56:33
|
258
|
Sziasztok !
szeretném a véleményeteket hallani (olvasni) az alábbi képekről:
http://www.ynet.hu/pdw/galeria/krk2002/
(2 Mp digitális gép, saját vakú, első alkalom)
|
|
Előzmény:
 |
rolanddiver1
2002-09-05 00:18:25
|
257
|
| Ugy latom, a froum kezd halodni, pedig ez egy tuti tema. Buvarfotosok irjatok hozzaszolasokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|