|
|
|
|
 |
dörzsölt
2002-09-04 22:08:07
|
338
|
| Igazad van, nem negyed fényértéken múlik. |
|
A hozzászólás:
 |
eke
2002-09-04 21:55:05
|
336
|
ne parázzá má' vazzeg!
|
|
Előzmény:
 |
dörzsölt
2002-09-04 21:40:05
|
335
|
Ide is, hátha.
Szerintetek az Ilford filmek mennyire vannak pontosan kalibrálva, vagyis, a Kodak- szakirodalomban megadott értékekhez képest van-e eltérés, ha az abban megadott expozíciós értékekhez tartom magamat, de nem Kodak filmet használok? Például, a Kodak szürkelaphoz megadott, Kodak T-Maxra vonatkozó expozíciós értékeket mennyire alkalmazhatom Ilfordra? Vagy tartsam szárazon a puskaport és bízzak Andris órájában a Kokopellinél?
d.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|