|
|
|
|
 |
ezüst_pixel
2002-09-04 17:13:45
|
332
|
ha ez kötex, akkó nem jött be:)
életemben egyszer vettem (tinikoromban) csepptelenítő adalékot, amely valóban az öblítővíz felületi feszültségét változtatja meg, magyarul: "nem nedvesedő" lesz és lepereg a filmről. Viszont olyan gusztustalanul síkos volt tőle az öblítőoldat, hogy elbizonytalanodva, először és utoljára mártottam bele a negát... ki tudja, milyen ellenőrizhetetlen változást okoz, ha mégiscsak beivódik valami genya az emulzióba az áztatás során?
(de a "levegőkés" sem rossz + úthengerrel kipréselni a maradék vizet:) |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2002-09-04 16:52:41
|
330
|
hi Ag-pixel
folytat6nád hogy még akár levegőkéssel is lefúj6ó a vízcsöpp
de digitális hívásnál nincs ilyen probléma
üdv. |
|
Előzmény:
 |
ezüst_pixel
2002-09-04 15:43:44
|
328
|
miért is moccanna meg? a lassú elindulás után 1-2 másodperccel az orsó már tapad a dob falához, és minnél gyorsabban forog, annál inkább...
a hordozóoldalon viszont akkor is marad nagyon apró cseppekben víz, amit így is úgy is fel kell itatni, ha már hiába beszélnek itt neked a csepptelenítő oldatokról!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|