Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gyalogdémon Creative Commons License 2002-09-04 15:21:38 31
megjegyzem, nekem is ez a megoldás tetszik a legjobban, hogy a történet alakítsa önmagát, amíg tudja:)
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-09-02 14:44:49 30
Ez nagyon tetszik.. a főhős belelovagol a lenyugvó napba... nem kissé klasszikus megoldás! :))

Én még nem tudom a regényem végét.. talán ennél a pontnál - ahol most tartok - kéne átgondolnom, vázat alkotnom hozzá, és akkor talán sikerülne befejeznem... Eddig magát meséltette a történet...

Üdv,
Rianna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!