|
|
|
|
 |
ezüst_pixel
2002-09-04 15:43:44
|
328
|
miért is moccanna meg? a lassú elindulás után 1-2 másodperccel az orsó már tapad a dob falához, és minnél gyorsabban forog, annál inkább...
a hordozóoldalon viszont akkor is marad nagyon apró cseppekben víz, amit így is úgy is fel kell itatni, ha már hiába beszélnek itt neked a csepptelenítő oldatokról!:) |
|
 |
Képkovács
2002-09-04 09:05:13
|
326
|
| szvsz a centrifugás filmszárítás valamivel kultúráltabb, mint elektromos porszívóval benzint szivattyúzni, de ugyanúgy "nagy" ötlet :-cdDD) |
|
A hozzászólás:
 |
Bodnar.Robert
2002-09-04 08:59:52
|
325
|
| Szimmetrikusan 2 orsót helyezve a centrifugába teljesen simának tűnt az ügy, minden a helyén maradt, meg sem moccantak az orsók. |
|
Előzmény:
 |
eke
2002-09-04 08:13:35
|
324
|
elég ha 1x törnek össze az orsóid a filmjeid meg a centrifúúgád....
eke |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|