|
|
|
|
 |
Törölt nick
2002-09-04 15:30:22
|
327
|
Szia eke!
Több tiszteletkör után
télleg érdekel hogy egy természetfotós hogyan áll hozzá a ff-hez.
Egészen konkrétan Te eke mit gondolsz erről?
Érdemes téged kérdezni?
üdv.
alhazen |
|
 |
Bodnar.Robert
2002-09-04 08:59:52
|
325
|
| Szimmetrikusan 2 orsót helyezve a centrifugába teljesen simának tűnt az ügy, minden a helyén maradt, meg sem moccantak az orsók. |
|
A hozzászólás:
 |
eke
2002-09-04 08:13:35
|
324
|
elég ha 1x törnek össze az orsóid a filmjeid meg a centrifúúgád....
eke |
|
Előzmény:
 |
Bodnar.Robert
2002-09-04 08:08:51
|
323
|
Hi!
Előhívtam a negatívokat, szépek lettek! Sokkal szebbek, mint amikor beadtam őket egy FF laborba! Az ördög nem aludt: a csepptelenítést centrifugával csináltam, és nem volt semmi gond, jól működött a dolog. :-)
Robi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|