Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002-09-04 15:30:22 327

Szia eke!

Több tiszteletkör után
télleg érdekel hogy egy természetfotós hogyan áll hozzá a ff-hez.
Egészen konkrétan Te eke mit gondolsz erről?
Érdemes téged kérdezni?

üdv.

alhazen

Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-04 08:59:52 325
Szimmetrikusan 2 orsót helyezve a centrifugába teljesen simának tűnt az ügy, minden a helyén maradt, meg sem moccantak az orsók.
A hozzászólás:
eke Creative Commons License 2002-09-04 08:13:35 324
elég ha 1x törnek össze az orsóid a filmjeid meg a centrifúúgád....
eke
Előzmény:
Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-04 08:08:51 323
Hi!

Előhívtam a negatívokat, szépek lettek! Sokkal szebbek, mint amikor beadtam őket egy FF laborba! Az ördög nem aludt: a csepptelenítést centrifugával csináltam, és nem volt semmi gond, jól működött a dolog. :-)

Robi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!