|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
thw
2002-09-03 19:59:35
|
0
|
Szia!
Milyen es mennyi idos kutyaid vannak? Gondnak semmit nem talalok a kerdesben, egyet kiveve. Ha a kutyak, ugy gondolod, nem baratkoznanak ossze a macskaval, en a helyedben nem vallalnam be. Te ismered oket, igy a tied a dontes. De szvsz az allatokat nem lehet elszeparalni. En orulok, hogy a macskam meg sose lepett meg, pedig lakasban lakunk, de folyton kilog a lepcsohazba (marha gyors egy macska, es okos is), meg kint dekkol az erkelyen es az ablakparkanyon. Szal, ha a kutyak nem is mehetnek be, eleg egy nyitvahagyott ablak, vagy egy rossz mozdulat, egy kis figyelmetlenseg hazajoveskor vagy elmeneskor, es a macska a kertben terem. Azt az erzest meg az ellensegeimnek se kivanom, hogy az egyik kedvence szettepje a masikat.
Szal nem NULLA veszellyel jar. |
|
Előzmény:
 |
SkateLabs
2002-09-03 18:17:56
|
-
|
Sziasztok!
A kérdésem a következő: kertes házban lakom ugyan, de a kertben van két nagy kutya, és a szomszédnak van egy cicája. Én is szeretnék egyet, de a két kutya nem hinném, hogy kedvelné, ezért valami szobatiszta, lakásban tartható macsra gondoltam. Milyet ajánlotok?
Köszi: SL |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|