|
|
|
|
 |
Százbolha
2002-09-03 20:36:56
|
321
|
Nem.
Vegyél inkább 10e alatt 3a-t.
És hozzá 20e/db árért minőségi lencséket.
(Gondolom FF leicat akarsz nagyítani...)
Százbolha
|
|
A hozzászólás:
 |
kmarci
2002-09-03 18:05:38
|
320
|
Sziasztok,
Szerintetek egy használt Meopta Magnifax 4 nagyítógépért + Anaret 4,5/50 + Anaret 4,5/80 objektívért érdemes 65 ezer pénzt adni?
Szép állapotúnak tűnik. Tudja valaki, miben különbözik a 3a-tól?
Az új ára (most néztem a meopta.com-on) kb. 160 ezer forint :)
Köszi,
kmarci |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|