Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2002-09-03 20:36:56 321
Nem.
Vegyél inkább 10e alatt 3a-t.
És hozzá 20e/db árért minőségi lencséket.

(Gondolom FF leicat akarsz nagyítani...)

Százbolha

A hozzászólás:
kmarci Creative Commons License 2002-09-03 18:05:38 320
Sziasztok,

Szerintetek egy használt Meopta Magnifax 4 nagyítógépért + Anaret 4,5/50 + Anaret 4,5/80 objektívért érdemes 65 ezer pénzt adni?
Szép állapotúnak tűnik. Tudja valaki, miben különbözik a 3a-tól?

Az új ára (most néztem a meopta.com-on) kb. 160 ezer forint :)

Köszi,

kmarci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!