Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2002-09-03 14:59:31 376
Hát ha nincs más élvezhető - a BigBrother-t már nyugodtan eltemettem előre, még a reklámjai alatt..
A hozzászólás:
mestska Creative Commons License 2002-09-03 11:07:07 375
Mert mindig Irwinéket nézed:))

Na de komolyabbra fordítva a szót: én se tudom miről van szó. Mi ez a zobákpusztai rém?

Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2002-09-03 10:15:11 374
Én erről a zobákpusztai izéről még nem hallottam... lehet hogy nem nézek tévét, újságot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!