|
|
|
|
 |
mestska
2002-09-03 11:07:07
|
375
|
Mert mindig Irwinéket nézed:))
Na de komolyabbra fordítva a szót: én se tudom miről van szó. Mi ez a zobákpusztai rém?
|
|
A hozzászólás:
 |
Rianna
2002-09-03 10:15:11
|
374
|
| Én erről a zobákpusztai izéről még nem hallottam... lehet hogy nem nézek tévét, újságot? |
|
Előzmény:
 |
amarok0
2002-09-02 18:28:45
|
371
|
Nna, még egyszer én,
meg a ZOBÁKPUSZTAI RÉM. Róla isteni cikkek jelennek meg, (szép farkasfejekkel ékesitve), szóval, retteg a lakosság, keritéseket erősitenek, bezárkóznak, - ő meg 50-80 kilós kutyák fejeit tépkedi le...
Annyiszor emlegetik közben az aranysakál-hordákat (a szerencsétleneket), hogy attól tartok... Az meg külön teccett, hogy a közelben voltak egy állattenyésztőnek oroszlánjai (csak ugy...) - de ő már tuladott (!!) rajtuk.
Akit én megkérdeztem, aszerint csak medve tudna ilyet csinálni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|