Keresés

Részletes keresés

mestska Creative Commons License 2002-09-03 11:07:07 375
Mert mindig Irwinéket nézed:))

Na de komolyabbra fordítva a szót: én se tudom miről van szó. Mi ez a zobákpusztai rém?

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2002-09-03 10:15:11 374
Én erről a zobákpusztai izéről még nem hallottam... lehet hogy nem nézek tévét, újságot?
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2002-09-02 18:28:45 371
Nna, még egyszer én,
meg a ZOBÁKPUSZTAI RÉM. Róla isteni cikkek jelennek meg, (szép farkasfejekkel ékesitve), szóval, retteg a lakosság, keritéseket erősitenek, bezárkóznak, - ő meg 50-80 kilós kutyák fejeit tépkedi le...
Annyiszor emlegetik közben az aranysakál-hordákat (a szerencsétleneket), hogy attól tartok... Az meg külön teccett, hogy a közelben voltak egy állattenyésztőnek oroszlánjai (csak ugy...) - de ő már tuladott (!!) rajtuk.
Akit én megkérdeztem, aszerint csak medve tudna ilyet csinálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!