|
|
|
|
 |
Bodnar.Robert
2002-09-04 08:08:51
|
323
|
Hi!
Előhívtam a negatívokat, szépek lettek! Sokkal szebbek, mint amikor beadtam őket egy FF laborba! Az ördög nem aludt: a csepptelenítést centrifugával csináltam, és nem volt semmi gond, jól működött a dolog. :-)
Robi |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Bodnar.Robert
2002-09-03 07:57:29
|
318
|
Sziasztok!
Köszi a válaszokat, a Microphent most vettem egy fotósboltban. Gondoltam, kipróbálom, egyesek jónak mondták.
Robi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|