Keresés

Részletes keresés

Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-04 08:08:51 323
Hi!

Előhívtam a negatívokat, szépek lettek! Sokkal szebbek, mint amikor beadtam őket egy FF laborba! Az ördög nem aludt: a csepptelenítést centrifugával csináltam, és nem volt semmi gond, jól működött a dolog. :-)

Robi

A hozzászólás:
ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-03 09:19:07 319
jó is.
Előzmény:
Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-03 07:57:29 318
Sziasztok!

Köszi a válaszokat, a Microphent most vettem egy fotósboltban. Gondoltam, kipróbálom, egyesek jónak mondták.

Robi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!