Keresés

Részletes keresés

ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-03 09:19:07 319
jó is.
A hozzászólás:
Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-03 07:57:29 318
Sziasztok!

Köszi a válaszokat, a Microphent most vettem egy fotósboltban. Gondoltam, kipróbálom, egyesek jónak mondták.

Robi

Előzmény:
ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-02 23:14:42 316
Hol vetted a Microphent, vagy rádmaradt? Nem nagyon érdemes hígítani, a forte 400 így is elég "lapos", akkkkora fátyol van rajta:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!