Keresés

Részletes keresés

Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-03 07:57:29 318
Sziasztok!

Köszi a válaszokat, a Microphent most vettem egy fotósboltban. Gondoltam, kipróbálom, egyesek jónak mondták.

Robi

A hozzászólás:
ezüst_pixel Creative Commons License 2002-09-02 23:14:42 316
Hol vetted a Microphent, vagy rádmaradt? Nem nagyon érdemes hígítani, a forte 400 így is elég "lapos", akkkkora fátyol van rajta:)
Előzmény:
Bodnar.Robert Creative Commons License 2002-09-02 16:31:55 311
Sziasztok!

Tud valaki segíteni: Fortepan 400-as filmet Microphenben mennyi ideig kell hívni, és milyen higítással érdemes? Elsősorban portrék, emberek vannak a képeken.

Előre is köszi: Robi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!