|
|
|
|
 |
Bodnar.Robert
2002-09-03 07:57:29
|
318
|
Sziasztok!
Köszi a válaszokat, a Microphent most vettem egy fotósboltban. Gondoltam, kipróbálom, egyesek jónak mondták.
Robi |
|
A hozzászólás:
 |
ezüst_pixel
2002-09-02 23:14:42
|
316
|
| Hol vetted a Microphent, vagy rádmaradt? Nem nagyon érdemes hígítani, a forte 400 így is elég "lapos", akkkkora fátyol van rajta:) |
|
Előzmény:
 |
Bodnar.Robert
2002-09-02 16:31:55
|
311
|
Sziasztok!
Tud valaki segíteni: Fortepan 400-as filmet Microphenben mennyi ideig kell hívni, és milyen higítással érdemes? Elsősorban portrék, emberek vannak a képeken.
Előre is köszi: Robi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|